Antalya Masaj Salonu Forum – Antalya Masöz

Antalya masaj salonu erkeklere özel hizmet veren masaj salonumuz Mutlu Son ile sizlere keyifli ve zevkli Antalya Masaj Salonu Forum bir masaj sunuyor. Twitter’ de tweet’lerinizi paylaşabileceğiniz Antalya Masöz Bayan takipçi kitlesine sahip olmanız gerekmektedir. Aynı şekilde bir başka kullanıcının tweet’lerini görebilmeniz için takip etmeniz gerekmektedir. İngilizce’ de takip etmek anlamında olan “Follow” pek çok sosyal ağlarda kendine yer bulmaktadır. Özellikle Twitter gibi dünyanın en büyük anlık ileti paylaşım sosyal ağı olan bir sosyal paylaşım web sitesinde sıkça kullanılan bir özelliktir.

antalya masaj salonu

Bir profile Antalya Masaj Salonu girdiğinizde “Follow” yani “Takip Et” butonu aktiftir. İlgili kullanıcıyı takip etmek için tıkladığınızda, buton Twitter mavisine dönüşerek “Following” yani “Takip Ediliyor” olarak aktif hale gelir. Ve böylelikle “Takip Et” olarak onayladığınız kullanıcı “Takip Ediliyor” olarak onaylanacak ve bundan böyle attığı her tweet’i anasayfanızda yani “Timeline” da görebileceksiniz her anlık ileti paylaşımı yani tweet atılışında.

Following yani Takip Ediliyor olarak görünen Twitter kullanıcısı ve aranızda Antalya Masaj Salonu Mutlu Son Direkt Mesaj özelliğini kullanamazsınız ancak takip ettiğiniz kullanıcının da profilinize girerek sizi takip etmesi için Takip Et butonuna onay vermesi gerekmektedir. Bu işlemi sağladıktan sonra karşılıklı olarak “DM” üzerinden birbirinizle özel iletişim kurabilirsiniz. Takip ettiğiniz kullanıcının attığınız her tweet’i anlık olarak görebileceğiniz gibi bu tweet’leri retweet edip paylaşarak, favori edip beğenerek görüş paylaşımında bulunabilirsiniz. Takip ettiğiniz kullanıcıyı bir tweet’inizde mention yapmak da Antalya Mutlu Son Masaj Salonu kolaylaşıyor; normalde “@” yazdıktan sonra ismini yazmanız gerekiyor bazen ama sıkça takip ettiğiniz ve iletişim kurduğunuz kullanıcı için bu zorunlu değil. “@” yazdığınız anda bu kullanıcının ismini direkt olarak görebilirsiniz diğer kullanıcı isimleri ile birlikte. Takip ettiğiniz kullanıcının her tweet’ini retweet ederek paylaşabilirsiniz ama, eğer ki kullanıcı tweet’lerini korumaya alma özelliğini aktif ederek hesabını gizli tutuyorsa bunu yapamazsınız. Sadece favori ederek beğendiğinizi ifade edebilirsiniz.

Antalya masaj salonu

“FOLLOWER” , “TAKİPÇİLER” Antalya Masaj Salonu Forum anlamına gelmektedir. Twitter’ de sizi takip eden kullanıcıları ifade eder. Diğer kullanıcılar tweetlerinizi merak edip sizi takibe almak ister bunun için profilinize girdiklerinde “FOLLOW” yani “TAKİP ET” butonu aktiftir. Yine bu butona tıkladıklarında sizin takipçiniz konumuna gelmiş olacaklardır. Takipçiniz olduktan sonra profillerine girdiğinizde “FOLLOWS YOU” yani “SENİ TAKİP EDİYOR” ifadeleri yer alacaktır. Ve böylelikle sizi takip eden, takipçileriniz konumundaki kullanıcılar attığınız her tweet’ten haberdar olacaklardır. Bununla birlikte attığınız tweet’leri retweet ederek paylaşıp, favori ederek beğenebileceklerdir. Eğer ki siz tweet’lerinizi koruma altına alma Antalya Masaj Salonu Forum özelliğini aktif hale getirmişseniz takipçileriniz tweetlerinizi retweet edemezler. Sadece favori ederek beğenebilirler. Çünkü koruma altında olan tweetler takipçileriniz dışındaki diğer Twitter kullanıcılarına gizli yani kapalıdır. Sizi takip eden kullanıcıya “DM” yani “Direkt Mesaj” üzerinden mesaj gönderemezsiniz. Ancak karşılıklı olarak takipleşmeniz durumunda “DM” üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Takipçiniz tweetlerine sizi dahil edebilmek için ismini mention yani etiketleyip bu işlemi sağlayabilirler. Aranızda geçen karşılıklı mentionları diğer takipçiler de görebilirler, eğer ki ikinizin de tweetleri koruma altında yani gizli değilse.
Kısacası iki farklı takip grubunu “FOLLOWING” – “TAKİP EDİLİYOR” tarafınızdan takip edilenler, Antalya Masaj Salonu Forum “FOLLOWERS” – “TAKİPÇİLER” sizi takip edenler olarak ifade edebiliriz.

Yorum Yaz