Antalya Masaj Salonu – Güzel Masözler

Antalya masaj salonu sizleri bekleyen güzel bayan masözler Antalya Masaj farkıyla, Antalya Masöz Bayan olarak sizlere mutlu son hizmeti veriyorlar.. Konu bakımından askıya alınan bir hesabın neden askıya alındığı da önemlidir. Twitter kurallarını ihlal eden tutumlar buna neden olur. Antalya Mutlu Son Masaj Salonu Genel olarak hesabın askıya alınma 3 nedenle meydana gelir;

  • Spam bildiriminden ötürü askıya alınan Antalya Masaj Salonu hesaplar genel olarak Twitter kurallarını ihlal eden davranışlar gösterilmesinden meydana gelmesinden kaynaklı hesaplardır.
  • Güvenlikten ötürü askıya alınan hesapların nedeni sizin dışınızda kötü niyetli birileri hesabınıza farklı yerden girmeye çalışır, Twitter bunu fark eder ve buna müdahale eder. Hesap sizin olduğu için bu müdahaleden siz de etkilenmiş olursunuz. Hesap size ait olduğu için güvenlik bilgilerinizle tekrar giriş yapabilirsiniz. Twitter siz tekrar erişimi sağlıklı sağlayana kadar hesabınızı Antalya Masaj güvence altına alır bu işlemle.
  • Taciz ve tehdit içeriden tweet ve davranışlarda bulunmak gibi tutumlar da hesabın askıya alınmasına neden olur. Bir başka kullanıcının Twitter’ de bulunma hakkını gasp etmeye yönelik huzursuz edici davranışlarda bulunmak, kişilik haklarına hakaret etmek, farklı kimliğin ve etnisiteden dolayı ırkçı tutumlar sergilemek, cinsel saldırıda bulunmak, ahlaki Antalya Masaj Salonu değerlere saldırmak gibi tutumlar sergileyen davranışlar ve atılan tweetler sebebiyle ilgili hesap askıya alınır.

antalya masaj salonu

Twitter durumunuza göre 3 şekilde askıya alınmış hesabı geri alabiliyor.

antalya masaj salonu

  • Giriş yaptığınızda telefon numaranızı Antalya Masöz Bayan vermenizi veya elektronik posta (e-posta) adresinizi doğrulamanızı isteyen yönergeler çıkar ise karşınıza hesabınızı yeniden kullanmak için bu yönergeleri uygulayın adım adım.
  • Yine giriş yaptığınızda bu kez hesabınızın kilitlendiğine dair uyarı alıyorsanız spam ve şikayetlerden ötürü hesabınız askıya alınmış demektir. Giriş yaptığınız an da bu uyarıyı alıyorsanız “Hesabımın kilidini aç” uyarısını tıklayın. Twitter hesabınıza tanımlı telefon numaranızı girin. Girdikten sonra Twitter telefonunuza mesaj olarak onay kodunu gönderecektir. Bu gönderme işlemi şebekeler arası farklılık gösterdiği için süre bakımından da farklılık gösterebilir.
  • Mesajınızı Antalya Masaj Salonu Mutlu Son aldıktan sonra onay kodunu sizden istenen yere girip hesabınızın kilidini kaldırınız. (Twitter , sisteme kayıtlı bir numaranız yoksa bile vermiş olduğunuz telefon numarası üzerinden işlem yaptıktan sonra kayıttan silecektir. Bu yüzden mutlaka hesabınızı telefon numaranızı ekleyerek onaylatın.)

 

  • Twitter yönetimine itiraz ederek de askıya alınan hesabınızı geri alma alternatifiniz de bulunuyor. Yani Twitter’ e giriş yaparken karşılaştığınız sorunu yukarıdaki iki işlemide yaptığınızda çözemiyorsanız bu kez Twitter yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Antalya Masaj Salonu “Yardım Merkezi (support.twitter.com)” bağlantısına tıkladıktan sonra , “Rapor Gönderim” alanından ; “Hesap Erişimi (support.twitter.com/forms)” ile ilgili bölüme girerek formu doldurup şikayet bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Askıya alınan hesabı kurtarma yöntemlerinden biri de dayanışma içerisine girerek ilgili hesabı mention yani etiketleyerek tweet atmak ve bunu retweet ederek paylaşmaktır. Ama tabi belirttiğimiz üç yöntemi başlıca Antalya Masaj Salonu uygulamak önemlidir.

Yorum Yaz