Antalya Masaj Salonu – İyi Bir Masaj Sırları Nelerdir?

Antalya masaj salonu olarak  masaj konusunda bir çok kişinin merak ettiği masajın sırları hakkında bilgi vermek istedik. Bazen evinizde de sevdiğiniz bir insane ya da sevgilinize masaj yapma ihtiyacı duyabilirsiniz bu noktada yapabileceğiniz bir kaç önemli nokta vardır. Dilerseniz Antalya masaj salonu olarak bu konuya açıklık getirelim.

İyi bir masaj yapmak hele ki karşı cinse yaptığınız da aranızdaki bağlarında daha güçlü bir hal aldığını görebileceksiniz. Bununla beraber masaj yaptırmak sizi gerginlikten uzaklaştıracaktır. Gerginlikten uzaklaşmış olan bir beden aynı zamanda stresten de uzaklaşmış demektir. Antalya masaj salonunda almış olduğunuz masaj hizmeti de bu noktada sizlere yardımcı olacaktır. Antalya masöz bayanlarımız aracılığı ile öğreneceğiniz masaj sırlarını evinizde kendiniz de sevdiğiniz insana uyguladığınız da sonuçtaki başarıyı görebileceksiniz.

antalya masaj salonu

 

Antalya Masaj Salonu

Antalya masaj salonu olacak bizler insan bedeninde yapılan hareketlerin aynı zamanda metabolizmanın da uyarılacağı noktasında bir hatırlatma yapmak isteriz. Vücuda yapılan dokunuşlar masaj sayesinde etkisini gösterecek ve sizde uzun vadede kalıcı rahatlamalara neden olacaktır. Bunu bir örnekle anlatmaya çalışırsak sevgilinizin başı ağrıyor ve ona masaj yapmaya başlıyorsunuz bir müddet sonra beyindeki sinir uçları uyanmaya başlayacak ve o bölgeye kan akışı sağlanacak dolayısıyla baş ağrısı da geçecektir.Masaj esnasında koltuğa oturun ve sevgilinizi bacaklarınızın arasına alın daha sonra onun kafasına parmağınızın ucuyla tepe noktasından başlayarak boyna doğru ovalayarak inin. Bu hareketi birkaç kez ardı ardına tekrarlayın etkisini göreceksiniz.

One Response

Yorum Yaz