Antalya Masöz Bayan – Masajın Önerilmediği Durumlar Nelerdir?

Antalya masöz bayan ile yapılan masajın her zaman büyük ölçüde önemi vardır ancak bazı durumlar vardır ki bu esnada kesinlikle masaj yapmamak en doğru seçenek olacaktır. Dilerseniz masajın önerilmediği durumlar nelerdir size bu konuda biraz bilgi vermeye çalışanlım. Bu saydıklarımızın haricinde özellikle rahatlama ve stres atma konusunda Antalya masöz bayan kesinlikle tercih edilmesi gereken en doğru karardır.

Kas Zedelenmeleri ve Kırıklarda Sakıncalı Olabilir

Masajın uygulanmaması gereken en önemli durum kırıklardır çünkü kırık ve kas zedelenmesi gibi ağır yaralanmalar durumunda yapılacak bir masaj içeride oluşabilecek olan kanamanın artmasına neden olacak veya o bölgedeki liflerin zarar görmesine hatta kopmasına kadar gidecektir. Çıkıklar, açık yaralar, kas fıtıkları ve tendon kopmalarında masa kesinlikle önerilmez.

Antalya masöz bayan

Antalya masöz bayan

Damar Hastalıklarında Medikal Masajdan Uzak Durulmalı

Eğer ki sebebi olsun ya da olmasın damar yapınızda bir bozukluk varsa o zaman Antalya masaj salonunda size masaj size kesinlikle uygulanmaz. Bunun nedeni ise pıhtı atma tehlikesidir. Özellikle kalp rahatsızlığı olan kişilerin pıhtı atması durumunda hayatlarını kaybedecekleri bilinen bir gerçektir. Bunun yanı sıra enfeksiyonlu hastalıklarda ya da deri rahatsızlıklarında masaj tercih edilmemesi gereken bir durumdur.

Kanser Hastalarına Önerilmez

Biz Antalya masöz bayan olarak kanserli hastalarında masaj uygulamasından yararlanmamasından yanayız çünkü kanser hastalarına Antalya Masaj Salonu bayanlar tarafından yapılan bir masaj sırasında metastaz riski oluşabilir bu nedenle de masaj işlemi uygun görülmez.

One Response

Yorum Yaz